En   Sk  
 
 
 
 
 
 
 
 

PxCaseStudio v.1.29

pre ASP.NET a C#


Obrázok PxCaseStudio Univerzálny nástroj pre modelovanie, evidenciu dát a generovanie funkčnej databázovej aplikácie bežiacej pod databázami Oracle, MSSQL, MySQL, Firebird, Interbase.

PxCaseStudio je univerzálny nástroj pre modelovanie, evidenciu dát a generovanie funkčnej databázovej aplikácie bežiacej pod ASP.NET, programovací jazyk C#.

PxCaseStudio Vám umožní navrhovať rozsiahle databázové aplikácie pre rôzné databázy behom krátkeho času! Podpora zahrňuje databázové servery, ako sú Oracle, MSSQL Server, MySQL , Firebird a Interbase server.

PxCaseStudio generuje SQL script a natívny kód aplikácie v jazyku C# s jednotlivými formulármi, tabuľkami, gridmi, editačnými prvkami, menu a pod. Výstupný kód je do značnej miery vystavaný na komponentách Px Frameworku, pričom Px Framework bol špecialne vyvinutí na to aby umožnil takéto generovanie aplikácie z PxCaseStudia.

Tu sa jedná o presné modelovanie a komponenty Px Frameworku sú presnými stavebnými tehličkami, ktoré toto presné modelovanie umožňujú.

Px Framework zavádza filozofiu odkladania konfiguračných dát, vzťahov a prepojení, jednotlivých typov validácií a pod. na databázovej komponente PxWebQuery, cez metódu AddParam... a jej odvodeniny. Toto značne urýchľuje vývoj aplikácie, jej ľahšiu modifikovateľnosť a zlepšuje prehľadnosť zdrojového kódu. Pokiaľ chcete PxCaseStudio využívať efektívne, doporučuje sa Vám naštudovať si filozofiu a princíp funkcie komponent Px Frameworku.

Download PxCaseStudio:

V tejto časti webu si môžete stiahnuť aktuálnu verziu PxCaseStudia. Distribúcia PxCaseStudia je viazaná licenciou Shareware, autor umožňuje voľné testovanie aplikácie po dobu 60 dní.

Ak si chcete zakúpiť aplikáciu, môžete tak urobiť stlačením tlačítka "Buy Now". Poplatok za licenciu môžete uhradiť cez PayPal účet alebo cez debetnú alebo kreditnú kartu VISA, MASTERCARD a pod.

Do 48 hodin na vašu emailovú adresu zašleme licenčný kľúč, pomocou ktorého si môžete aktivovať aplikáciu. Licencia platí obmedzene po dobu 2 rokov, od vydania licenčného kľúča na všetký update a upgrade a nové verzie aplikácie PxCaseStudia.
Prajeme Vám veľa úspechov pri práci s PxCaseStudiom.

Posledná aktualizácia zo dňa: 17.09.2015

 NÁZOV / DOWNLOAD VEĽKOSŤ VERZIA LICENCIA KÚPIŤ
PxCaseStudio pre Oracle, MSSql, MySQL, Firebird, Interbase Server 10 MB 1.29 Shareware
Buy license:


Download manuál:

V tejto časti webu si môžete stiahnuť aktuálny manuál pre PxCaseStudio, kde sa popisuje práca s PxCaseStudiom. Distribúcia manuálu je free, autor umožňuje voľné šírenie a distribúciu manuálu.

 NÁZOV / DOWNLOAD VEĽKOSŤ VERZIA
Manuál pre PxCaseStudio0,7 MB1.15
Manuál pre PxCaseStudio (English version)0,7 MB1.15
Manuál pre Px Framework (Slovak version) 1,35 MB1.57.01

Funkčný príklad:

Tu nájdete funkčný príklad, ktorý bol vygenerovaný v programe PxCaseStudio. Tento funkčný príklad na tomto webe, beží pod databázou MySQL 5.0.

P.č. Názov príkladu
5.10.


Všetkým priaznivcom PxCaseStudia prajeme, veľa úspechov pri práci s PxCaseStudiom, a vytrvalosť pri prenikaní do tajov práce a filozofie na základe ktorej bolo PxCaseStudio vytvorené.
 
  PxWebQuery
  PxSuperGrid
  PxEdit
  PxComboBox
  PxCheckBox
  PxJSDatePicker
  PxDbNavigator
  PxLabel
  PxFlyComboBox
  PxGreatRepeater
  PxChart
  PxUploader
  PxFilterView
  PxDbPopUp
  PxCheckBoxList
  PxRadioButtonList
  PxLogin
  PxSpeedButton
 
 
  AddParamKey()
  AddParamWebQuery()
  AddParamCheck()
  AddParamCheckList()
  AddParamRadioList()
  AddParamValidation()
  AddParamFlyCombo...
  AddParamGreatWeb...
 
 
  AddParamFilter()